Equip

Jaime Giménez

Director BàsicGRUP

ECONOMISTA

jgimenez@basicgrup.com

Manu González

Responsable BàsicGRUP Menorca

Tècnic tributari i comptable

mgonzalez@basicgrup.com

Oscar Luque

Responsable àrea Gestió i Laboral

Màster en direcció financera i auditoria

oluque@basicgrup.com

Francesc Campañá

Responsable àrea Consultoria

Enginyer Informàtic

fcampana@basicgrup.com

Alexandra Brik

Responsable àrea Legal i Fiscal Tributari

Advocada

abrik@basicgrup.com

Gemma Egido

Responsable àrea Administració

 

gegido@basicgrup.com

Dimitrichka Anghelova

Àrea Fiscal Tributari 

Advocada

danghelova@basicgrup.com

Magali Aragón

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

ECONOMISTA

maragon@basicgrup.com

Alba Berlanga

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

diplomada en empresarials

aberlanga@basicgrup.com

Judith Blázquez

Àrea Legal

paralegal

jblazquez@basicgrup.com

Silvia Chavarri

Cap àrea Laboral

relacions laborals

schavarri@basicgrup.com

Elena Cots

Àrea Fiscal Comptable

tècnic comptable

ecots@basicgrup.com

Silvia Couto

Administració

recepcionista i administrativa

scouto@basicgrup.com

Raquel de Francisco

Àrea Legal

advocada i economista

rdefrancisco@basicgrup.com

Marta de Pedro

Àrea Fiscal Tributari

advocada

mdepedro@basicgrup.com

Eduard Domingo

Àrea Consultoria

Graduat en administració i direcció d’empreses

edomingo@basicgrup.com

Fran Fernández

Àrea Gestió – Fiscal Comptable

Tècnic comptable

ffernandez@basicgrup.com

Jairo Gil

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

auxiliar comptable

jgil@basicgrup.com

Risto González

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

diplomat en empresarials

egonzalez@basicgrup.com

Núria Jover

Àrea de Gestió i Laboral

administrativa

njover@basicgrup.com

Sandra Lázaro

Administració

auxiliar administrativa

slazaro@basicgrup.com

David López

Àrea Laboral 

Auxiliar Laboral

dlopez@basicgrup.com  

Xavier Martínez

Responsable Àrea Gestió

Assessor fiscal tributari

xmartinez@basicgrup.com

Vlada Pak

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

ECONOMISTA

vlada@basicgrup.com

Raquel Sánchez

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

diplomada en empresarials

rsanchez@basicgrup.com

Ivan Sanz

Àrea Consultoria

GRADUAT EN ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D’EMPRESES

isanz@basicgrup.com

Geraldine Sánchez

Àrea Laboral

Graduada social

gsanchez@basicgrup.com

Pilar Llorens

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

cap àrea i tècnic comptable

pllorens@basicgrup.com

Maria Gelabert

Àrea Laboral

CAP ÀREA I RELACIONS LABORALS

mgelabert@basicgrup.com

Esther Gener

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

tècnic comptable

egener@basicgrup.com

Mª Àngels Taltavull

Àrea Gestió - Fiscal Comptable

graduada en administració i direcció d’empreses

mataltavull@basicgrup.com

Cati Bosch

Administració

recepcionista i administrativa

cbosch@basicgrup.com

Tonia Mesquida

Àrea Laboral

auxiliar laboral

tmesquida@basicgrup.com